Kristus elab Siberis

Vadim Redkin

Pilt Elektriteatri facebookilehelt

Mina kartsin, et kogu nädala õhtud on programmi täis, aga endagi üllatuseks avastasin, et kinoteatr oli juba pühapäeva õhtul (jättes esmaspäeva vabaks). Tund enne algust avastasin, läksin kohale ja olin rahul. Esiteks kontrastina puhkusereisiga kohe armas Tartu publik. Teiseks erilinastuse külaline Vadim Redkin – enne seanssi läks mööda ja oli kohe aru saada, et tema on see külaline. Selline soe naeratus ja pilk :).

Kristus_elab_Siberis3Film oli väga armas. Olen ju Meie aasta Siberis ära vaadanud ja raamatu läbi lugenud, seega mingi taust oli mulle justkui tuttav. Arbo film Koidikulinnas oli keskendunud lastele selles keskkonnas. Milline täpne kaamera, millised kaadrid!

Kristus_elab_SiberisFilmi iseloomustaks veel sõnadega soe ja sümpaatne. Loomulik. Kohal viibinud produtsent väitis küll, et hinnanguid ei antud (ja Arbo ise väitis Hiina saates, et kriitika käiski pigem nende iluihaluse pihta). Mina väidan, et Magomedi maailmaga kontrasteerimine oli väga konkreetne hinnang, kahjuks. (Jäi isegi arusaamatuks, miks Magomed kui laste isa oma lapsi Siberis külastada ei võiks). Eriti stseen tühermaast peale tiitreid. Aga see ei ole põhiline.

Kristus_elab_Siberis5Vestlus Vadim Redkiniga venis päris pikaks, mõned hakkasidki juba lahkuma. Väga sümpaatne igal juhul. (Produtsent Margus Õunapuu mõjus veidi võõrkehana paraku. Ja tõlk tõlgendas liiga palju tõlkimise asemel. Kusjuures väga kummaline on näha, et pool saali turtsatab naerma peale Vadimi lauset, teine pool peale tõlget).

Vadim Redkin varasemas elus?

Advertisements
Rubriigid: teater-muusika-kino. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s